Çalışma Saatleri:Pzts- Cuma 7,30 - 17.30 Telefon: (+90) 212 858 0258

Hakkımızda

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.

Hakkımızda

Değişen dünyada sürekli yenilenmeyi hedefleyen Opser Dış Ticaret müşterilerinin taleplerine en uygun olanı, en iyi kalitede ve en az maliyetle sunmayı amaçlamaktadır.

OPSER DIŞ TICARET VE PAZ LTD STI

1997 yılında kurulan Opser Dış Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi mobilya ve baskı sektöründe faaliyet göstermektedir. Mobilya sektörüne yarı mamul olarak sunduğu yüzey kaplama malzemelerini, müşterilerinin talepleri doğrultusunda üretmektedir.

1999 yılında yüzey kaplama folyoları üretimine başlayan Opser Dış Ticaret, 2008 yılında bünyesine kattığı Tramart markalı klişe tesisiyle ürün çeşitliliğini arttırmış ve müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedef edinmiştir. Avrupa kalite standartlarında ürettiği yüzey kaplama folyolarını birçok dünya ülkesine ihraç etmekte ve alanını her geçen gün genişletmektedir.

Değişen dünyada sürekli yenilenmeyi hedefleyen Opser Dış Ticaret müşterilerinin taleplerine en uygun olanı, en iyi kalitede ve en az maliyetle sunmayı amaçlamaktadır. Tüm ürünler müşterilerinin talepleri doğrultusunda üretilmektedir. Sahip olduğu klişe tesisiyle, mevcut desenlerin haricinde yeni desen ve renk çalışmaları da yapabilmektedir. Son Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda, Lazer Gravür, 3D ve Spektral Tarama makinası yatırımları yaparak mobilya ve baskı sektöründe Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

İletişim

Adres : İkitelli OSB Mah. Hürriyet bulvarı SS Deparko San. Sit.
No : 1/38 Kat : 3 İkitelli / İstanbul / Turkiye
Tel : (212) 858 0258 – 858 0915
Faks : (212) 858 0347
+ 90 212 8580258

opserltd.com

info@opserltd.com

Bizi takip edin..

Sosyal medya üzerinden fuar, etkinlik ve yeniliklerle ilgili bizi takip edebilirsiniz…